גדי אלגזי מראיין את נועם חומסקי

הבלשן והפילוסוף האנרכיסט נועם חומסקי מדבר על חזונו לישראל-פלסטין, על מניעת כניסתו לישראל בשנה שעברה, על הסתירה בהגדרת ישראל כמדינה יהודית דמוקרטית ועל הוטו שהטילה ארה"ב במועצת הביטחון על גינוי ההתנחלויות. עוד בראיון: למה המערב לא באמת מעוניין בדמוקרטיה במדינות ערב, הנזק שנגרם לבטחון ישראל עקב החימוש הגרעיני שלה, הציפיות מאובמה וגילויי ויקיליקס. ראיון טלפוני שהעניק חומסקי לגדי אלגזי בתחילת חודש מרץ (הטלוויזיה החברתית).

חומסקי: "חשוב להכיר בכך שהמערב יעשה כל שיעלה בידו בכדי למנוע עליית משטר דמוקרטי אמיתי בעולם הערבי, ולהבין מדוע. לשם כך מספיק לבחון את סקרי דעת הקהל בעולם הערבי אשר מהם עולה כי מה שנתפס על ידי העולם הערבי כאיום המרכזי, ברוב מוחץ, הוא ישראל וארה"ב… בזמן שמתרחשת התקוממות דמוקרטית בעולם הערבי, המגמה בישראל היא הפוכה".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew