איך לבטל דו"חות תנועה?

דוחות תעבורה הם חסרי תוקף. לכל דו"חות התעבורה אין שום שמץ של תוקף. הם כולם חלק מהונאה, כך שלא משנה במה הם מאשימים אותי – לדו"ח אין שום תוקף בכלל. בתי משפט הם הונאה שפושעים מריצים אותה. אל תיכנעו ותשלמו; למדו והילחמו בדו"ח הזה.

זכות העמידה: זכות העמידה היא רק דרך אחת, מני רבות, להראות שלדוחות תעבורה אין שמץ של תוקף.

איך להדיח עֵד: במקרי תעבורה, בדרך כלל יש רק עד אחד נגדך. אני מראה כמה קל להדיח קצין משטרה באמצעות שאילת שתי שאלות בלבד. זה מה שמחייב את "השופט" למחוק את כל העדות של העד. וזה כולל את הדו"ח.

איך ייתכן משפט הוגן: הפוליטיקאים והפקידים לא יכולים לערוב למשפט הוגן. אין דבר כזה מערכת משפט עצמאית. בווידיאו הזה אני מראה כיצד הצגת כמה שאלות יוכיחו שלא ייתכן שתזכה למשפט הוגן. אך חשוב לזכור, בתי המשפט הם הונאה שפושעים מריצים עליכם.

כדי ללמוד עוד, צפו בסרטים של:

Marc Stevens

Robert-Arthur Menard

TheAntiTerrorist

המידע המוגש אינו בגדר עצה חוקית, אני לא עורך דין, אני לא חבר בלשכת עורכי הדין, המידע רק מייצג את מה שאני אולי אעשה ומה שאחרים כבר עשו במצבים דומים.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew