מדפי ספרים בתחנות אוטובוס

באחרונה הותקנו מדפי ספרים במספר תחנות אוטובוס בשכונת נווה שאנן בחיפה, במסגרת פרויקט אמנותי ניסיוני של האמנים-ארכיטקטים דניאל שושן ועמית מטלון. במסגרת הפרויקט תלו שושן ומטלון מדפי ספרים בתחנות אוטובוס, והניחו עליהם ספרים לשימוש הנוסעים בתחבורה ציבורית והולכי רגל, המעוניינים לשואל ספרים ולהחזיר, להוסיף ספרים וגם סתם לקחת. הפרויקט הניסיוני נחל הצלחה ותושבי נווה שאנן החלו לקחת חלק פעיל בתפעול מדף הספרים, ולדאוג להוסיף ספרים חדשים כאשר המדף התרוקן.

כך או כך, היוזמה כבר הספיקה להסב הנאה לתולעי הספרים. "יצא לי כבר למצוא שם כמה דברים שווים, בין השאר ספר על אנגליה תחת בית טיודור ו'האידיאולוגיה הגרמנית' בצרפתית", סיפר דניאל רוזנברג לבלוג "חדר 404".

בכוונת היוצרים לפתח את הפרויקט בחיפה ובערים נוספים, וליצור רשת מדפים ליצירת ספריה ציבורית. לצורך כך דרושים להם ספרים מכל סוג. ניתן לתאם איסוף ספרים עם דניאל שושן – 054-4321892

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew