צפון תל אביב תחילה

ח"כ מיכאל בן ארי ופעיל הימין איתמר בן גביר, מראשי המאבק כנגד העובדים הזרים השוהים בשכונות דרום תל אביב, החליטו לחשוף את הגזענות של תושבי צפון תל אביב בעזרת תרגיל מבריק. ב-12 ביוני 2011 הזמינו השניים על חשבונם 40 מהגרי עבודה אפריקאים לבריכת גורדון היוקרתית – אחד הסמלים הבולטים של צפון תל אביב הדשנה.

"גזענות זה דבר לא טוב", אמר בן גביר לאחר שאחד השומרים בבריכה ניסה למנוע את כניסת המהגרים האפריקאים בטענה כי אין להם בגדי ים. בן גביר גם מיהר לשלוף שק בגדי ים שנקנו מבעוד מועד, והחל לחלק אותם בחינם למהגרים. הוא אפילו נתן להם במתנה כדורי ים. "הציבור הזה שמגיע מאפריקה רוצה גם כן ליהנות מהחיים של צפון תל אביב. זה לא מכובד", הוסיף בן ארי על הסירוב הראשוני להכניס את המהגרים לבריכה.

בסופו של דבר הוכנסו כל המהגרים האפריקאים לבריכה, אולם המטרה הושגה. "המטרה שלנו היא להראות את הצביעות של התל אביבים, אנשים שכל הזמן רוצים לתת עוד ועוד זכויות לסודנים, אבל רוצים אותם עם הזכויות האלה רק בשכונות דרום העיר", סיכם בן ארי.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew