החיים של המוות

אם אתם נמנים על אלו שחוששים מהמוות, יכול להיות שסרטון האנימציה הקצר הבא יקל עליכם. "החיים של המוות", סרט הגמר של האנימטורית ההולנדית מרשה אונדרסטיין, מציג את מלאך המוות לא בתור הדמות המאיימת לה הורגלנו של יצור מבעית שקוצר להנאתו נשמות. במקום זאת, מוצג בפנינו המוות בתור ישות מתלבטת ובעלת רגשות. הסרטון מביא את סיפורו של היום שבו המוות מתאהב בחיים – ואהבה זו היא שמכוננת את תחילתם וסופם של החיים.

"מעולם לא ראיתי במוות משהו אפל או רע, ורציתי לחקור את העניין באנימציה שלי. אז המוות הפך לגיבור הסיפור שלי. רציתי להפוך אותו לדמות שהקהל יוכל להתחבר אליה ולהזדהות איתה. איך זה מרגיש להיות המוות? הצורך המתמיד לסיים חיים ולהישאר מאחור, לבד. אולי המוות הוא יצור עם רגשות ותחושות? מה היה קורה לו המוות היה מתאהב בחיים?", סיפרה אונדרסטיין בראיון.

"האיילה היא הדימוי החזותי שבחרתי לחיים. היא אינה חוששת מהמוות ונרקמת ביניהם ידידות ארוכת שנים. וכאשר מגיע זמנה, היא מקבלת את פני המוות בתור מה שהוא – חבר ותיק".

אוהבים? תרמו להכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלותעוד באותו עניין...
האישה ומלאך המוות
חוויאר רסיו גרסיה
יגון טוב
פיונה דלווד
אבא ובת
מיכאל דודוק דה ויט
גרטה תונברג שרה מטאל
גרטה תונברג | ג'ון מולסק
חיות פלסטיק
רות פצ'ה
לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew