טופאק: תחיית המתים

סרט תיעודי על חייו של הראפר והפעיל החברתי האמריקאי טופאק שאקור שנרצח שנת 1996. שאקור – אשר העביר את רוב שנות ילדותו במחיצת אמו, אפני שאקור, מהפעילות הבולטות בתנועת הפנתרים השחורים בשנות ה-60 וה-70 – שילב בחייו בין פעילות פוליטית לאמנותית.

הוא היה בעל עמדות נחרצות בנושא המאבק לזכויות השחורים, ועסק רבות בכך בשיריו. דרך המוסיקה, ניסה שאקור להציג תמונת מצב ריאליסטית של עולמו של גבר צעיר שחור בארה"ב ושל מציאות החיים בגטו על האלימות והסמים.  

שאקור לא הסתפק רק בכך, וגם קרא באופן פומבי לכנופיות הרחוב לאמץ קוד אתי שפוסל, בין היתר, פגיעה בחפים מפשע ומכירת סמים לילדים. כמו כן תרם חלק מהכנסותיו לקהילות עוני שחורות.

הסרט "טופאק: תחיית המתים" מביא את סיפורו של אחד מאמני הראפ המהפכניים הגדולים מעולם באמצעות סרטים ביתיים, צילומים ושירים מחייו של שאקור.

tupac - resurrection.my.story

אוהבים? תרמו להכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלותלחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew